11
آگوست

همایش ساختمان هوشمند اینترا یونت interra yonnet

همایش ساختمان هوشمند اینترا یونت

همایش ساختمان هوشمند اینترا یونت با حضور ساختمان هوشمند کیانیک  در مهر-آبان سال 1394 مربوط به اولین دوره تخصصی آموزشی محصولات برند  INTERRAاز شرکت  YONNET در ایران

گزارش شرکت ایران آلارم ( پایگاه خبری صنایع حفاظتی، امنیتی و اتوماسیون ساختمان)

صحبت های سینا کیان زاد، مدیرعامل شرکت ساختمان هوشمند کیانیک در همایش ساختمان هوشمند اینترا یونت :

برگزاری همایش و سمینار فوق مربوط به اولین دوره تخصصی آموزشی محصولات برند  INTERRA از شرکت  YONNET در ایران می باشد.

شرکت ساختمان هوشمند کیانیک با بیش از 7 سال سابقه حضور موفق در زمینه سیستم‌های هوشمند ساختمان و BMS میباشد  و از همان ابتدا تحت پروتکل  KNX کار خود را آغاز کرد. اینک حدود دو سال است که با شرکت YONNET و برند INTERRA همکاری خود را به صورت رسمی آغاز کرده ایم؛ این شرکت از موفق‌ترین تولید کننده ها تحت پروتکل KNX  در سال های اخیر میباشد.

از بارز ترین خصوصیات این شرکت میتوان به تیم تحقیق و توسعه بسیار قدرتمند در تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و مواد اولیه عالی در کنار فناوری روز و با قیمت کاملا رقابتی  در قیاس با دیگر رقبا میتوان اشاره کرد. همچنین نظارت مستقیم بر پروژها از عقد قرارداد تا اجرای کلی از دیگر محاسن این شرکت میباشد.

سمینار دو روزه‌ای که با حضور 3 نفراز کارشناسان ارشد فنی INTERRA درروزهای پنجشنبه و جمعه (30مهرماه ویکم آبان ماه 1394) در تهران  برگزار شد، سمیناری فنی و آموزشی است که با حضور کلیه نمایندگان‌ شرکت ساختمان هوشمند کیانیک  از سراسر ایران تشکیل گردید .قابل ذکر است پیش‌ از این سمینار مذکور در ماه گذشته میزبان مدیرعامل و مدیر بازرگانی شرکت  YONNET در ایران بودیم و از دفاتر تهران مشهد و شیراز بازدید نمودند.

این جلسه‌ آموزشی نیز بنا به درخواست شرکت  کیانیک و با همکاری YONNET با هدف افزایش سطح علمی و اطلاعاتی نمایندگان ایرانی برگزار شد. در این جلسه آموزشی تمام نمایندگان شرکت به همراه تیمهای فنی حضور داشتند.

سمینار آموزشی مذکور با محوریت معرفی کلیه محصولات در حال تولید با برند INTERRA برگزار شد. و شایان ذکر است سمینارهایی مشابه جهت محصولات جدید در آینده نزدیک برگزار خواهد گردید.

سمینارهایی این چنین باعث افزایش شناخت و نحوه کارکرد صحیح محصولات INTERRA خواهد شد و هم در بخش فروش و هم فنی تاثیری مستقیم خواهد داشت.

ایران آلارم: گام بعدی شرکت ساختمان هوشمند کیانیک چیست؟

پس از سمینار فوق زمان معرفی محصول جدید به بازار هدف فرا میرسد. که با توجه به قابلیت های منحصر به فرد در کنار کیفیت بسیار بالا و قیمت کاملا رقابتی سهمی قابل توجه از بازار هوشمند سازی ساختمان را در بر خواهد گرفت.