06
مارس

هزینه هوشمند سازی خانه

هزینه هوشمند سازی خانه مقدار و تعرفه مشخصی دارد که با توجه به آیتم های کلی محاسبه می شود. با این وجود قیمت های کلی برای این منظور در نظر گرفته شده است. این هزینه برای سیستم های هوشمند ساده بین 1 میلیون تا 6 میلیون، برای سیستم هوشمند پایه بین 3 تا 7 و برای سیستم های هوشمند پیشرفته بین 7 تا 15 میلیون است. قابل ذکر است که پکیج هوشمند سازی خانه و هوشمند سازی ساختمان به صورت انحصاری و سفارشی بر حسب میزان حجمی که پروژه دارد و انتظاراتی که از هوشمند سازی ساختمان دارید مشخص می شود.

 

برآورد هزینه هوشمند سازی خانه

آیتم های کلی برای برآورد قیمت در 3 دسته کلی جای می گیرند. دسته اول مربوط به سیستم روشنایی و کانال هایی است که میخواهیم روی آن ها کنترل یکپارچه داشته باشیم. دسته دوم تعداد و نوع پنل ها برای کنترل مصرف و کنترل دسترسی هستند که معیاری برای برآورد هزینه می باشند. دسته سوم را تجهیزاتی تشکیل می دهند که به منظور کنترل کردن و ارتباط میان اجزای مختلف سیستم به کار می روند. این تجهیزات می توانند شامل تبلت، موبایل و یا رایانه شخصی شما باشند.

هزینه تمام شده هوشمند سازی خانه

هزینه تمام شده هوشمند سازی خانه به موارد مختلفی بستگی دارد. در این مرحله از کار باید انتظارات پایه ای که از انجام این کار دارید را مشخص نمایید. به عنوان مثال هوشمند سازی ساختمان با انجام فعالیت هایی از قبیل نورپردازی در قسمت های مختلف خانه، کنترل امنیت، کنترل وسایل برقی، پرده ها، درب ها و پنجره ها شروع می شود. بعد از آن می توانید انواع سناریوها و انتظاراتی که در ذهن دارید را پیاده سازی نمایید. در این حالت بهتر است با مجموعه ما تماس بگیرید و پلن کاری و انتظارات خود را بیان نمایید. کارشناسان ما از شمتا خواهند خواست که نقشه خانه و پلان ساختمانتان را به آن ها بدهید. پس از آن تمام مشاوره های لازم از مرحله تصمیم گیری تا اجرا و پیاده سازی هوشمند سازی خانه را به شما ارائه خواهند داد.