هوشمندسازی هتل

هوشمندسازی هتل

هوشمندسازی هتل اینترا یونت interra yonnet چگونه است؟

هوشمندسازی هتل بدین صورت است که کاربر پس از ورود به اتاق و قرار دادن کارت در کارت هولدر، سناریوی ورود را فعال می کند. سپس روشنایی و فن کوئل در حالت سناریوی ورود قرار خواهد گرفت و به صورت همزمان وضعیت اتاق از حالت خالی به پر در مانیتور Receptionist تغییر خواهد کرد.
کاربر از طریق Bed Side panel قابیلیت کنترل کلیه خطوط به صورت جداگانه و یا سناریو را دارد.

پس از فشار دادن دکمه مخصوصDo not Disturb و یا Clean my room توسط میهمان، فرمان ارسال شده بر روی پنل DND پشت درب اتاق نمایش داده می شود همچنین Receptionist بلافاصله پیغام مورد نظر مربوط به هرشماره اتاق را دریافت می کند.
پس از خروج و خارج نمودن کارت از کارت هولدر، کلیه خطوط روشنایی و فن کوئل خاموش خواهد شد و به دلیل محافظت از سیستم های الکتریکی خصوصا” فن کوئل این عملیات با تأخیر انجام می شود و وضعیت اتاق بر روی مانیتور Receptionist از پر به خالی تغییر وضعیت خواهد داد.
در صورت باز نمودن پنجره، سیستم هوشمند به صورت اتوماتیک و پس از وقفه یک دقیقه ای (قابل تنظیم) فن کوئل ها را خاموش خواهد کرد.

هتل هوشمند

تجهیزات لازم برای هوشمندسازی هتل :

با قرار گرفتن کنترلر EIO درون تابلو برق هر اتاق و اتصال کلیه ورودی ها و خروجی ها اعم از :
1- روشنایی ها
2- All On/Off ترموستات ها
3- سنسورها
4- DND (زنگ درب، Clean my room، کلید Do not disturb)
5- کارت هولدر
6- مگنت پنجره
و …

کلیه عملگرهای اتاق به صورت هوشمند و با کاربری آسان در اختیار میهمان قرار خواهد گرفت.
همچنین با اتصال پورت های شبکه به کنترلر های EIO، کلیه موارد مورد نیاز در قسمت Reception قابل مانیتورینگ و کنترل می باشد.
در مورد کلید های اتاق می توان از کلید های سنتی یا مخصوص هتل با برندهای مختلف و یا کلید های لمسی و یا دکمه ای طراحی شده بر اساس خواسته های هتل همراه با لوگوی هتل استفاده نمود.
لازم به ذکر است که با توجه به تنوع در برند محصولات، دیزاین و کیفیت تجهیزات انتخابی در پیش فاکتور قابل تغییر می باشد.

اجرای هوشمندسازی هتل توسط مشاوران هوشمند سازی خانه هوشمند کیانیک انجام میگردد.