06
مارس

سیستم های امنیتی در خانه هوشمند

سیستم های امنیتی در خانه هوشمند

سیستم حفاظتی امنیتی، شروع بسیار خوبی برای  سیستم خانه هوشمند
نظارت هوشمندانه بر خانه می تواند دروازه ورود به خانه هوشمند باشد.
سیستم های خانه هوشمند و محصولات مربوط به آن، در حال حاضر مباحث داغ روز هستند. اما اکثریت  مردم هنوز اطلاع چندانی ندارند که چگونه و از کجا باید شروع کنند. دلایل بسیاری هستند که ثابت می کند کار با سیستم امنیت خانگی و یا سیستم نظارت خانگی شروع مناسبی است برای ورود به دنیای خانه هوشمند.

 

خانه هوشمند و امنیت خانه رابطه تنگاتنگ با یکدیگر دارند. در بیشتر موارد سیستم امنیتی می تواند تمام یا برخی از نیازهای خانواده را در یک خانه‌ هوشمند اداره کند و چون این سیستم به راحتی به روز می شود، شما می توانید به دنیایی فراتر از آن یعنی سیستم خانه هوشمند پیش روید.
در اینجا سه دلیل نشان می دهد که امنیت، نقطه شروع خوبی برای یک خانه هوشمند است.

سنسورها
انواع سنسورها در سیستم امنیتی
سیستم های امنیتی تا حد زیادی وابسته به سنسورها می باشند. که شامل سنسورهای لمسی برای پنجره‌ها و درب ها، سنسورهای حرکتی، سنسورهای ژیروسکوپی، سنسورهای حرارتی و سنسورهای صوتی هستند.
در یک سیستم امنیتی، این سنسورها حساس به فعالیت ها هستند ، زمانی که در این فعالیت ها مشکلی پیش می آید به شما هشدار می دهند. در راه اندازی یک خانه هوشمند، همین سنسورها می توانند طوری قابل اجرا شوند تا سایر تجهیزات خانه مانند چراغ ، ترموستات‌های هوشمند و یا سیستم صوتی را به دلخواه کارفرما  کنترل کنند.

استفاده درست از تجهیزات خانه هوشمند و سیستم امنیتی
از مهمترین دلایل یادگیری در همه سیستم های خانه هوشمند، تطبیق دادن خودمان برای استفاده درست با این ابزار سیستم است، ممکن است این  تجهیزات یک صفحه لمسی یا  کلید باشد ویا برنامه ای بر  روی گوشی های شخصی خودمان باشد. زمانی که ما با یک سیستم امنیتی شروع به کارمی کنیم برای اینکه بتوانیم به ارتباطی هماهنگ با آن برسیم، چند بار  طی روز آن را قطع و وصل کنید. نگاه کردن مکرر و تشخیص دادن قابلیت های سیستم بر روی صفحه نمایش، روشی آسان برای شروع این کار است

قیمت مناسب سیستم های امنیتی
اکثر تجهیزات تشکیل شده در سیستم امنیتی قیمت مناسبی دارند. هزینه برخی از سنسورهای درب و پنجره  کمتر از 50 دلار است. به احتمال زیاد اکثر مردم یک تلفن هوشمند و یا تبلت دارند، و نیازی به یک دستگاه کنترل اضافی نیست. وقتی که شما می خواهید سیستم را ارتقاء دهید، می توانید یک دستگاه یا یک فضا را هم زمان به آن اضافه کنید. و با همین روند تمام تجهیزات را در یک خانه هوشمند تحت کنترل خود در بیاورید.