خانه هوشمند کیانیک رابشناسیم

  • خانه
  • /
  • خانه هوشمند کیانیک رابشناسیم

مشاوران تخصصی هوشمندسازی


 خانه هوشمند کیانیک

 

  • نمایندگی انحصاری خانه هوشمند INTERRA در ایران

  • نمایندگی رسمی خانه هوشمند SCHNEIDER در ایران

  • نمایندگی رسمی خانه هوشمند BERKER در ایران

  • نمایندگی رسمی خانه هوشمند ABB در ایران

 

پیشنهاد ما برای تکنولوژی برتر درصنعت خانه هوشمند را پذیـرا باشید.

بالاترین سطح کیفیت و طراحی


شرکت خانه هوشمند کیانیک با بهره گیری از تیم تحقیقاتی و مجرب خود ،  در زمینه راهکارهای صرفه جویی در مصرف انرژی و طراحی سیستم های هوشمند بر پایه پروتکل KNX در زمینه آموزش ، طراحی و مشاوره و اجرای هوشمندسازی و تکنولوژی های نوین ساختمان با انجام دهه ها فعالیت در ایران مفتخر است که فعالیت خود را جهت تامین تجهیزات و اجرای سیستم های یکپارچه اتوماسیون خانه و مدیریت ساختمان (BMS) شامل: ساختمانهای مسکونی،ویلاها،اداره ها،بیمارستانها،رستورانها و مراکز تجاری اعلام نماید.

این شرکت با احترام به حق انتخاب مشتریان ضمن رعایت کلیه استانداردهای لازم و همچنین حفظ بالاترین سطح کیفیت و طراحی بی نظیر که مطابق با سبک چیدمان داخلی و نمای بیرون ساختمان میباشد ، خدمات خود را ارائه نموده است تا با توجه به نکاتی از قبیل نوع کاربری ساختمان ، مباحث شهرسازی و میزان بودجه تخصص یافته انتخاب مناسب تری از سوی مشتریان صورت پذیرد که از عوامل موفقیت و مزایای رقابتی خانه هوشمند کیانیک با دیگر شرکت ها میگردد

تخصص و مهارت


لازم به ذکـر است که کارشناسان این شرکت دارای گواهینامه معتبر تخصصی(KNX)ومحصولات هوشمند(INTEERA)و.. می باشـند و با ارائه راهـکارهای کاربـردی مناسـب و آخرین تکـنولوژی روز، همـراه با گردآوری محـصـولات برتـر دنـیا سبدی کامل از محصولات با کیفیت بالا را جهت کنتـرل ساختمان از جلوی درب خانه تا موتـورخانه، داخل اتاق ها، فضا و نمای ساختمان با طرح ها و ویژگی های متنوع در اختیار مهندسان و کارفرمایان عزیز قرار می دهند.

همکاری با متخصصین وافراد مجرب و سرشناس حوزه درشهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، اردبیل، یزد، قم، کرج، لواسان ، اهواز، بندرعباس، مازندران، گیلان،بوشهر و چندین نماینده در باعث شده این شرکت کاملترین شبکه فروش وخدمات پس ازفروش محصولات هوشمندسازی راجهت ارجهت ارائه و سهولت خدمات بیشتر دارا می باشد.

پیشرفت روز افزون


تیم تحقیق و توسعه هوشمندسازی کیانیک با به کارگیری متخصصین مجرب و بررسی نیاز مشتریان بالاترین پیشرفت ها، در خصوص تولید محصولات خانه هوشمند بر پایه برترین استاندارد (KNX) و تحت نام تجاری interra را داشته است. INTERRA با ارائه خدمات online به نمایندگان خود در سراسر دنیا از جمله ایران، سبب بهبود هر چه بیشتر در بهره برداری و سطح خدمات مهندسی گردیده است.

شـرکت سـاختمان هوشـمند کیانیک نماینده انحصاری محصولات INTERRA در ایران با برگزاری سمینارهای تخـصصی، با حضور مدرسـان بین المللی و ارائه مدرک به نمایـندگان خود تیمی آموزش دیده جهت ارائه خدمات مهندسی و خدمات پس از فروش در سراسر ایران گردآوری کرده است.

گواهینامه های معتبر

KNX Partner Certificate

KNX Tutor Certificate/Managing Director

مدرک KNX tuor مدیرعامل شرکت ساختمان هوشمند کیانیک

(سینا کیان زاد)

INTERRA Certificate

مدرک نمایندگی انحصاری هوشمند سازی اینترا در ایران

KNX Tutor Certificate/CEO

مدرک KNX tuor رئیس هیئت مدیره شرکت ساختمان هوشمند کیانیک

(میترا نیک روش)