خانه هوشمند کیانیک – درباره ما

  • خانه
  • /
  • خانه هوشمند کیانیک – درباره ما

شرکت مهندسان مشاور


 خانه هوشمند کیانیک

 

  • نمایندگی انحصاری خانه هوشمند INTERRA در ایران

  • نمایندگی رسمی خانه هوشمند SCHNEIDER در ایران

  • نمایندگی رسمی خانه هوشمند BERKER در ایران

ما معتقدیم تکـنولوژی زنـدگی را سـاده تر می سـازد.

 

پس پیشنهاد ما برای تکنولوژی برتر درصنعت هوشـمند سازی ساختمان تان را پذیـرا باشید.

بالاترین سطح کیفیت و طراحی


شرکت مهندسان مشاور ساختمان هوشمند کیانیک با برخورداري از كادر متخصص، و رزومه قوی، ارائه دهنده بهترین و باکیفیت ترین محصولات در  زمينه هوشـمند سازی  (اتوماسیون خانگی, BMS, PMS) و مدیریت ساختمان در انواع ساختمان از قبيل مسكوني،برجها، اداري، تجاری، هتل و بیمارستان، مدارس و مراکز دولتی و  غيره مي‌باشد.

این شرکت با احترام به حق انتخاب مشتریان و ضمن رعـایت کلـیه استانـداردهای لازم و همـچنین حفـظ بالاترین سطح کیفیت و طراحی بی نظیر که مطابق با سبک چیدمان داخلی و نمای بیرونی ساختمان می باشـد خدمات خود را ارائه نمـوده است تا با توجه به نکاتی از قبیل نوع کاربری ساختمان، مباحث شهرسازی و میـزان بودجه تخصیص یافته انتخاب مناسب تری از سـوی مشـتریان صورت پذیرد که از عوامل موفقیت و مزایای رقابتی  خانه هوشمند کیانیک با دیگر شرکت ها می گردد.

گواهینامه معتبر


لازم به ذکـر است که کارشناسان این شرکت دارای گواهینامه معتبر (KNX , INTERRA ) می باشـند و با ارائه راهـکارهای کاربـردی مناسـب و آخرین تکـنولوژی روز، همـراه با گردآوری محـصـولات برتـر دنـیا سبدی کامل از محصولات با کیفیت بالا را جهت کنتـرل ساختمان از جلوی درب خانه تا موتـورخانه، داخل اتاق ها، فضا و نمای ساختمان با طرح ها و ویژگی های متنوع در اختیار مهندسان و کارفرمایان عزیز قرار می دهند.

همچنین این شرکت جهت ارائه و سهولت خدمات بیشتر برای مشتریان دیگر شهرها نمایندگانی سرشناس در شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، اردبیل، یزد، قم، کرج، لواسان ، اهواز، بندرعباس، مازندران، گیلان،بوشهر و چندین نماینده در تهران را دارا می باشد.

پیشرفت روز افزون


تیم تحقیق و توسعه شرکت INTERRA با به کارگیری متخصصین مجرب و بررسی نیاز مشتریان بالاترین پیشرفت ها، در خصوص تولید محصولات خانه هوشمند بر پایه برترین استاندارد (KNX) را داشته است. INTERRA با ارائه خدمات online به نمایندگان خود در سراسر دنیا از جمله ایران، سبب بهبود هر چه بیشتر در بهره برداری و سطح خدمات مهندسی گردیده است.

شـرکت سـاختمان هوشـمند کیانیک نماینده انحصاری محصولات INTERRA در ایران با برگزاری سمینارهای تخـصصی، با حضور مدرسـان بین المللی و ارائه مدرک به نمایـندگان خود تیمی آموزش دیده جهت ارائه خدمات مهندسی و خدمات پس از فروش در سراسر ایران گردآوری کرده است.

KNX Partner Certificate

KNX Tutor Certificate/Managing Director

مدرک KNX tuor مدیرعامل شرکت ساختمان هوشمند کیانیک

(سینا کیان زاد)

INTERRA Certificate

مدرک نمایندگی انحصاری هوشمند سازی اینترا در ایران

KNX Tutor Certificate/CEO

مدرک KNX tuor رئیس هیئت مدیره شرکت ساختمان هوشمند کیانیک

(میترا نیک روش)